+380673870816 +380673870816

На Рівненщині стартував другий сезон "Сімейних перегонів"

На Рівненщині стартував другий сезон інтелектуально-спортивної гри "Сімейних перегонів". Він розпочався із футбольного матчу між командами родин-переможців минулого сезону та представників влади. 

Другий сезон інтелектуально-спортивної гри "Сімейні перегони" розпочнеться вже 13 листопада у всіх населених пунктах Рівненщини. Цьогорічні змагання об’єднуватиме спільна тема – футбол. До основної назви організатори приєднали ще одну – "Сімейні перегони. Битва за Євро".

Руслана Найко, в. о. директора обласного центру фізичного здоров’я населення "Спорт для всіх": 

- "Сімейні перегони" проходитимуть під егідою 2012. Буде багато змагань із м’ячами: з волейбольними, з баскетбольними, з тенісними.

Цьогорічні змагання не тільки гуртуватимуть сім’ї, а й об’єднають громади. Найактивніша з них отримає винагороду.

Василь Берташ, голова Рівненської ОДА:

- Другий сезон передбачає участь і територіальних громад. Найактивніша громада отримає спортивний майданчик з усім необхідним обладнанням.

Учасник першого сезону змагань Петро Бартманський радіє, що у нашій області є проект, який популяризує здоровий спосіб життя та дає можливість побільше часу проводити із родиною.

Петро Бартманський, учасник "Сімейних перегонів":

- Я і моя сім’я, ми приділяємо велику увагу спорту. 

Що ж стосується партнерського матчу з міні-футболу між представниками влади та суперфіналістами минулого сезону, то беззаперечну перемогу з рахунком 8:2 отримали гравці спортивних родин. Проте, посадовці у цьому не розчарувалися. Вони запевнили, що більше хвилювалися за вдалу організацію турніру.

Олексій Губанов, заступник голови Рівненської ОДА:

- Якщо ми популяризуємо масовий спорт, то тут повинні бути ті, хто не готується спеціально. Ми вперше зустрілися із цією командою. Ці люди пройшли цілий сезон "Сімейних перегонів" 2011 року. Вони із тижня в тиждень тренувалися, а ми в цей час сиділи в кабінетах і вирішували як це все організувати. Через те і такі результати.

Сергій Коваль, голова Костопільської райдержадміністрації:

- Це не робилося для перемоги. Я не фахівець із футболу. І гра не була вражаюча, але це була "фішка". Я не грав для того, щоб виграти, а грав для тих людей, які стояли на трибунах.

Змагання відбуватимуться на місцевому, потім на районному рівнях, і тільки тоді проходитимуть у трьох зонах – на півночі, півдні та в центральній частині області. Суперфінал "Сімейних перегонів" запланований на 29 квітня. Приємною новиною для учасників стало те, що переможці отримають квитки на Євро-2012, а усі діти суперфіналістів влітку оздоровляться в "Артеці".

 

Схожі статті