+380673870816 +380673870816

На Рівненщині сиротам шукають родини

В області за минулий рік у сім’ї влаштували 235 дітей-сиріт та позбавлених батьківського піклування. Про це повідомила прес-служба Рівненської обласної державної адміністрації.
     Із них 22 усиновили, а 195 проживають в опікунів та піклувальників. Також торік в області створили дві прийомні сім’ї. Тепер ці родини виховують 9 дітей. Ще стільки ж влаштували в дитячі будинки сімейного типу. Це більше, ніж прогнозували, підсумовує начальник служби у справах дітей облдержадміністрації Віктор Марчук. До того ж у будинках сімейного типу та прийомних сім’ях виховують 3 дітей із обмеженими можливостями. Ще 44 дитини з інвалідністю проживають в родинах опікунів та піклувальників. 
     Загалом в області зареєстровано 1796 сиріт та позбавлених батьківського піклування. Натомість 90 відсотків із них охопили сімейними формами виховання. Це один із найвищих показників в Україні. Тим часом у районах варто активніше проводити інформаційну кампанію. Адже завдання обласної влади - влаштувати якомога більшу кількість сиріт у родини, резюмував Олексій Губанов.

 

Схожі статті