+380673870816 +380673870816

На Рівненщині розсекретили підпільний клуб гральних автоматів

Працівники УДСБЕЗ обласного апарату вилучили в Костополі 12 гральних автоматів. Про це повідомив відділ зв’язків із громадськістю УМВС України в Рівненській області.
     Про функціонування такого закладу на одній з вулиць Костополя місцеві мешканці ставилися по-різному. Комусь було байдуже, а декому навпаки. Треті взагалі не знали про їх існування. Адже власники цієї установи так налагодили свою роботу, що позаздрив би будь-який конспіратор. Створені ними надзвичайні умови давали зелене світло лише своїм, та й то за певним умовним сигналом. "Своїми" рахувалися постійні клієнти, більшість з яких були вже на серйозному гачку під назвою "Залежність".
     В Костополі розсекретили підпільний клуб гральних автоматів, який працював переважним чином в темну пору доби. За вказаною адресою виїхали співробітники управління ДСБЕЗ УМВС України в Рівненській області, які задокументували факт незаконної діяльності. В приміщені на той момент знаходилися гральні автомати, за якими шестеро громадян грали в азартні ігри, серед них - двоє неповнолітніх. Пізніше, міліціонери встановили, що так зване "Інтернет-кафе" функціонує без відповідних на те документів. В ході проведення огляду вилучили 12 гральних автоматів, які наразі зберігаються в Костопільському райвідділку.

Схожі статті