+380673870816 +380673870816

На Рівненщині розробили стратегію розвитку медичної галузі

У Володимирецькому районі дотримуються стратегії розвитку медичної галузі. Зокрема, побільшало лікарських амбулаторій загальної практики-сімейної медицини. Тож люди можуть отримати якісну медичну допомогу в найближчому населеному пункті. Про це повідомила прес-служба Рівненської ОДА.
      Разом із тим знайшли шляхи економії, а це майже 2 мільйони гривень, які спрямують на подальший розвиток медустанов, констатував начальник управління охорони здоров’я облдержадміністрації Віталій Бойко. Шляхи ефективного менеджменту на прикладі Володимирецького району обговорили під час виїзної колегії управління охорони здоров’я облдержадміністрації. 
     Головні лікарі медустанов Рівненщини також ознайомилися з базою Володимирецької ЦРЛ. Так, впродовж останніх трьох років у заклади району придбали медичну апаратуру та обладнання на майже три мільйони гривень. Щоправда, актуальною в краї залишається кадрова проблема. Тож Віталій Бойко порадив зацікавлювати молодих лікарів, передбачивши видатки з районного бюджету на придбання житла.

Схожі статті