+380673870816 +380673870816

На Рівненщині розпочали роботу мобільні групи швидкого реагування

Про необхідність проведення експерименту щодо створення та організації роботи мобільних груп швидкого реагування в органах внутрішніх справ заговорили ще наприкінці 2011 року. Уже на початку нового 2012 року були розроблені проекти відповідних нормативних документів, а у січні перші мобільні групи Рівненського міськвідділу розгорнули діяльність по боротьбі зі злочинністю. Про це повідомив відділ зв’язків із громадськістю УМВС в Рівненській області.
    Чергування зазначених мобільних груп організоване цілодобово, розпочинаючи з восьмої години кожного дня. Нині для обслуговування обласного центру створено три таких групи, які закріплені за територією дільничних пунктів міліції. Основними завданнями мобільних груп є своєчасне та ефективне реагування на повідомлення про події та правопорушення, розкриття злочинів "за гарячими слідами", викриття та затримання злочинців, забезпечення безпеки і належного громадського порядку на вулицях, здійснення невідкладних дій на місці вчинення правопорушень щодо охорони місця події, надання допомоги потерпілим, виявлення очевидців, переслідування та затримання підозрюваних у вчиненні злочинів осіб та правопорушників, а окрім цього, ще й надання громадянам правової чи іншої допомоги у межах своєї компетенції.
    Крім пошукової групи, на базі кожного громадського пункту охорони порядку передбачається створення і патрульних груп, які очолюватиме дільничний інспектор міліції, що працює на дільниці обслуговування. На ці групи покладено здійснення пішого патрулювання у вечірній час доби в тих місцях адміністративних дільниць, що не перекриті нарядами міліції.
    Крім обласного центру мобільні групи швидкого реагування в рамках проведення експерименту планують створити також у Костопільському, Радивилівському, Гощанському, Корецькому, Сарненському, Рівненському районних, Кузнецовському та Дубенському міськвідділах міліції.

Схожі статті