+380673870816 +380673870816

На Рівненщині релоковане з Маріуполя підприємства допомагає видобувати бурштин (ВІДЕО)

Фото ілюстративне

Із Маріуполя до Володимирця релокувалося підприємство «Вінкор-Транс». Воно розташувалось на території компанії «Сонячне ремесло» і допомагають їм у розкривних роботах по легальному видобутку бурштину.

 Сьогодні «Вінкор-Транс» уже перевезли на Володимиреччину 16 людей і 12 одиниць техніки. У планах - збільшити потужності.

Начальник ОВА поспілкувався з керуючим компанії Валентином Коровіним. Він запевняє, що прийняли їх тут гостинно, і працювати подобається. Якщо все піде добре, залишаться на Рівненщині.

 

 
Релоковане з Маріуполя підприємство «Вінкор-Транс» допомагає видобувати легальний бурштин

? Із Маріуполя до Володимирця релокувалося підприємство «Вінкор-Транс». Вони розташовані на території компанії «Сонячне ремесло» і допомагають їм у розкривних роботах та легальному видобутку бурштину. ???? Сьогодні «Вінкор-Транс» уже перевезли на Володимиреччину 16 людей і 12 одиниць техніки. У планах - збільшити потужності. Поспілкувався з керуючим компанії Валентином Коровіним. Каже, прийняли їх гостинно і працювати тут подобається. Якщо все піде добре, залишаться на Рівненщині. ?? Це той випадок, коли місцеві компанії, використовуючи корпоративні зв’язки, допомагають релокуватися партнерським компаніям із постраждалих регіонів. І разом працюють. Такий приклад – не перший в області. І, впевнений – не останній.

Posted by Віталій Коваль on Wednesday, May 25, 2022

 

Схожі статті