+380673870816 +380673870816

На Рівненщині пройшли Дні польської культури

Дні польської культури в нашій області проходять чотирнадцять років поспіль. Їх організатором є Товариство польської культури на Рівненщині.

Подібні святкування відбуваються масштабно та урочисто. Так, у цьогорічному відзначенні у програмі не лише ознайомлення із культурними надбаннями краю, а й екскурсії у Дубно, Острог та культурно-археологічний комплекс "Пересопниця". Як пригадують ініціатори проведення фестивалю, спочатку починалося усе доволі скромно.

Владислав Багинський, голова Товариства польської культури на Рівненщині:

цю ініціативу ми започаткували 14 років тому і з кожним роком вона розвивається все успішніше. Спочатку у нас були концерти тільки з місцевих колективів. З роками ми встановили тісні контакти з містами Забже, Щедельце, Варшава і також з Вармінсько-Мазурським воєводством.

Представники міської влади, які завітали на урочистості розповіли, що усіляко підтримують подібні заходи, адже вони духовно збагачують наше місто. Тим паче, що Польща для України є дружнім сусідом та прикладом для наслідування.

Андрій Грещук, секретар Рівненської міської ради:

Польща для нас зараз є прикладом, яким чином можна розвивати європейську інтеграцію та входити в низку передових країн світу.

У програмі Днів польської культури чимало заходів, які розкривають, багато в чому схожу до української, польську культуру. Оцінити ж їх неповторність та культурне багатство мали можливість рівняни у минулі вихідні.


110919_Poliaki sferadesigner

Схожі статті