+380673870816 +380673870816

На Рівненщині пройшла оперативна нарада керівництва УМВС області із очільником Гощанської райдержадміністрації та головами селищних рад

Днями у селищі міського типу Гоща Рівненського району відбулася оперативна нарада керівництва УМВС України області із очільником Гощанської райдержадміністрації та головами селищних рад. Говорили про попередження правопорушень та злочинів за допомогою підтримки громади та органів місцевого самоврядування.

Під час проведення наради правоохоронці ознайомили всіх присутніх із криміногенною ситуацією на території району: пияцтво, самогоноваріння, наркоманія, хуліганство, крадіжки тощо. Запропонували в майбутньому вносити на розгляд депутатських сесій питання про проведення ряду спільних із правоохоронцями профілактичних заходів. Усі присутні голови сільських та селищних рад із такою пропозицією одноголосно погодилися.

Окрім того, вже запланували проведення спільних перевірок та рейдів, а також контролювання магазинів та кафе, які продають алкоголь. Цього дня говорили і про недоліки. Основним з яких є відсутність приміщень для дільничних інспекторів міліції.

Василь Басовець, т. в. о. заступника начальника УМВС, начальник міліції громадської безпеки:

- Як може дільничний інспектор міліції працювати, коли є такі сільські ради, де немає не тільки окремого приміщення, а й кабінету немає, у якому він міг би прийняти людей.

Голова Гощанської райдержадміністрації Геннадій Владичук бачить вирішення цих проблем у комплексному підході до профілактики правопорушень і злочинів. За його словами, і районна виконавча влада, і органи місцевого самоврядування, і міліція повинні спільно контролювати та вчасно реагувати на звернення громадян щодо припинення протиправних дій, порушень громадського порядку та злочинів.

Геннадій Владичук, голова Гощанської райдержадміністрації:

- Це є дуже актуально і своєчасно. Збереження правопорядку на територіях наших населених пунктів і формат співпраці, який в результаті цього виникає - це запорука хорошого настрою і правових норм життя наших громадян.

По завершенню засідання на гощанському стадіоні співробітники силових підрозділів показали всім присутнім роботу груп затримання Державної служби охорони та бойові прийоми роти міліції особливого призначення "Беркут" під час виконання спецоперацій.

Схожі статті