На Рівненщині проходить Всеукраїнська конференція лікарів-інфекціоністів
Сьогодні, на базі санаторію "Пролісок" розпочався перший день Всеукраїнської конференції лікарів-інфекціоністів. Зібралися медики як з багатьох областей нашої країни, так і з-за кордону, аби обговорити нові діагностичні та лікувальні технології.
Впродовж двох днів на Всеукраїнській конференції лікарів-інфекціоністів медики матимуть можливість поспілкуватися про види інфекційних захворювань та шляхи допомоги хворим, поділившись власним досвідом та почувши думки інших.
Сергій Дорошенко, завідувач інфекційного відділення Рівненської міської лікарні:
я думаю, що це буде актуально для всіх інфекціоністів України, які приїхали практично з усіх областей, аби обмінятися думками, і не тільки на лекціях, а й в кулуарах.
З-поміж українських лікарів на захід завітали і спеціалісти з Вашингтону. Роза Ресснер займається дослідженням хвороб американців, які постійно мігрують з однієї країни в іншу. На конференції пані Роза виступила із доповіддю про лікування рикетсіозів.
Роза Ресснер, лікар-інфекціоніст з Вашингтону, США:
це така бактерія, яка викликає різні форми захворювання. Це і гарячка плямистих гір, й інші інфекційні хвороби.
Дослідження американської вченої актуальні і для українців. Адже як розповів Президент Асоціації інфекціоністів Михайло Андрейчин, нині в Україні зростає кількість екзотичних інфекційних захворювань.
Михайло Андрейчин, Президент Асоціації інфекціоністів України:
зростає число вірусних і завізних інфекцій, які не характерні для України. З’являється малярія. Це створює загрозу на формуванні власних природних осередків цих небезпечних хвороб в Україні.
Серед рекомендацій стосовно захисту від впливу негативних вірусів та хвороб, медики всі одностайно порадили старий і перевірений спосіб – вакцинацію.
110922_Likari sferadesigner