+380673870816 +380673870816

На Рівненщині продовжують будувати школи

1 вересня учні села Мульчиці Володимирецького району сядуть за парти у новому навчальному закладі, запевнив голова облдержадміністрації Василь Берташ. А діти села Берестя Дубровицького району нову школу матимуть вже до кінця року. Про це повідомила прес-служба Рівненської обласної державної адміністрації.
     Нині її будують у дві зміни відповідно до графіка. У цьому переконався очільник області, побувавши у Бересті. І хоча Василь Берташ зараз у відпустці, втім він особисто контролює будівництво школи. Спочатку планують здати першу чергу закладу для 340 учнів. Це обійдеться у 18 мільйонів гривень. Нині з держказни вже виділено 8 мільйонів гривень. А вже наступного року планують добудувати другу чергу: спортзал, майстерні, їдальню та решту навчальних кабінетів. Загалом увесь проект розрахований на 550 учнів. Обігріватиме приміщення котельня на альтернативному паливі. Такі нині працюють у Познанській та Богушівській школах.
     У селі розповідають, що нову школу чекали майже тридцять років. Стара збудована у шістдесятих роках минулого століття зі шлаків. Торік у лютому школу визнали аварійною, підперли опорами усі зовнішні стіни, а частину приміщення взагалі закрили.

Схожі статті