+380673870816 +380673870816

На Рівненщині привітали медичних сестер з професійним святом

Медична сестра – людина, яка супроводжує кожного з нас упродовж усього життя. Вона представниця невдячної, жертовної, але такої потрібної професії. З нагоди професійного свята квіти та щирі слова вдячності сьогодні лунали у Рівному для представниць цієї галузі медицини. 
     Медична сестра – людина, яка краще за будь-якого лікаря знає про всі проблеми пацієнта. Цілодобово піклується та лікує хворого. Але для цього вона має бути людяною та турботливою. Одні медикаменти ще нікого не вилікували. Людмила Рудик працює медсестрою вже 25 років. За цей час їй траплялися різні пацієнти. Вона добре знає, якою має бути медсестра, щоб хворий якнайшвидше одужав.
     Юрій Кічатий, голова Рівненської обласної ради, зізнається, що чиновники теж хворіють і тому добре знають, якими бувають медсестри. Згадує, що одного разу серйозно захворів. Піклувалася про нього вже досвідчена медсестра з великим стажем роботи. Розповів, що завдяки її піклуванню одужав та швидко встав на ноги. Чиновник запевнив, що в області розпочалася медична реформа. То ж сподівається, що вже скоро ці люди матимуть і достойну заробітну плату, і умови праці.
     До Рівного сьогодні приїхали медсестри з усієї області. Серед присутніх і ті, хто вирішив цю професію освоїти. Директор державного медичного коледжу Ростислав Сабадишин розповідає, що виховуючи майбутніх медсестер потрібно не лише навчити медицині, але і розвинути у студентів правильний світогляд.
     Добра, чуйна, милосердна, турботлива і що не менш важливо – освічена. Таким вийшов збірний образ зразкової медсестри, якою хочуть бачити її рівняни.


 


110510_Med Sestra sferadesigner

Схожі статті