+380673870816 +380673870816

На Рівненщині притягнуто до адмінвідповідальності 107 неповнолітніх

Традиційно у період з 19 грудня 2011 року до 14 січня 2012 року з метою стабілізації криміногенної ситуації у підлітковому середовищі, забезпечення охорони громадського порядку, попередження правопорушень з боку неповнолітніх та відносно них, запобігання жебрацтву, іншим негативним явищам на території Рівненської області проводилися профілактичні заходи. Про це повідомив відділ зв’язків із громадськістю УМВС в Рівненській області.
     У ході їх проведення організовувалися рейди з виявлення безпритульних та бездоглядних дітей, підлітків, які займаються проституцією та залишають сім'ї, задля подальшого їх соціального влаштування.
     Використовуючи адміністративно-штрафну практику, як один із методів профілактики вчинення кримінально караних діянь, працівниками ОВС області з початку проведення заходів до адміністративної відповідальності притягнуто 107 неповнолітніх осіб. Також виявлено 26 підлітків, які розпивали спиртні напої та перебували у громадських місцях у стані алкогольного сп’яніння, 18 – курили у заборонених місцях, а ще 26 — вчинили дрібне хуліганство. Кожного із порушників притягнуто до відповідальності згідно з чинним законодавством.
     Працівники міліції здійснили перевірки сімей, які перебувають на обліку як неблагополучні. У ході оперативно-профілактичних відпрацювань виявлено 130 горе-батьків, які неналежно виконували свої батьківські обов’язки. Зазначених осіб притягнуто до адміністративної відповідальності. Крім того, зафіксовано 422 випадки вчинення насильства в сім"ї. 
     З метою виявлення осіб, що здійснюють реалізацію спиртних напоїв та тютюнових виробів особам, що не досягли 18-річного віку, а також розпивання неповнолітніми алкогольних напоїв, відпрацьовувалися розважальні та торгівельні заклади області. У результаті зафіксовано 10 фактів продажу спиртних та тютюнових виробів дітям. Осіб, що вчинили зазначене правопорушення притягнуто до адміністративної відповідальності.

Схожі статті