+380673870816 +380673870816

На Рівненщині при ремонті дороги завищено його вартість на 144 тисячі гривень

Органами прокуратури Рівненщини за результатами правозахисної діяльності виявлено факти зловживання службовим становищем та службового підроблення в діях службових осіб Служби автомобільних доріг у Рівненській області та одного із відкритих акціонерних товариств Тернопільщини, які спричинили тяжкі наслідки державним інтересам.
     Встановлено, що вказані особи, зловживаючи службовим становищем, в порушення "Правил визначення вартості будівництва", затверджених наказом Держбуду України, внесли неправдиві відомості в офіційні документи – акти виконаних робіт, в яких завищили обсяги та вартість робіт по облаштуванню щебеневого покриття на автодорозі місцевого значення у селі Ясинівка на загальну суму 144 тисячі гривень. Про це повідомила прес-служба прокуратури області.
     За даним фактом Рівненський транспортний прокурор порушив кримінальну справу за ознаками злочинів, передбачених частиною 2 статті 364, частиною 2 статті 366 Кримінального кодексу України. На даний час у справі триває досудове слідство.

Схожі статті