+380673870816 +380673870816

На Рівненщині представники депутатського корпусу Володимиреччини виявилися найсильнішими з футзалу

На базі Костопільської ДЮСШ та Костопільського обласного ліцею-інтернату спортивного профілю відбулися змагання з футзалу в рамках другого етапу обласної спартакіади 2012 року серед депутатів обласної, районних, міських рад міст обласного значення, сільських та селищних рад. Про це повідомила прес-служба Рівненської обласної ради.
    Участь у змаганнях взяли 14 команд районних та міських рад обласного значення. Мандатна комісія не допустила до змагань команду Демидівського району через відсутність відповідної документації, яка передбачена Положенням обласної спартакіади. 
    Перше місце в змаганнях із футзалу серед депутатів зайняла збірна команда Володимирецького району, у фіналі вона перемогла із рахунком 2:0 збірну Рівненського району. Почесне третє місце посіли минулорічні переможці – представники депутатського корпусу Сарненського району. Всеукраїнська спартакіада серед депутатів Верховної Ради України, Верховної Ради Автономної Республіки Крим, обласних, районних, міських (міст обласного підпорядкування), сільських та селищних рад відбудеться 28 травня – 2 червня 2012 року в місті Івано-Франківськ.

Схожі статті