+380673870816 +380673870816

На Рівненщині правоохоронці затримали злодія, який спеціалізувався на крадіжках вело- та мототранспорту

Рокитнівські правоохоронці затримали злодія, який викрадав велосипеди та мотоцикли упродовж двох останніх місяців на території району. Про це повідомив відділ зв’язків із громадськістю УМВС в Рівненській області.
    Упродовж двох місяців до Рокитнівського РВ УМВС від громадян надходили повідомлення про викрадення велосипедів, мотоциклів та інший побутовий крам. Проте докладені правоохоронцями зусилля не давали бажаних результатів. Дільничні інспектори міліції перевіряли всіх раніше судимих та осіб, які б могли бути причетні до даних злочинів та результатів не було. Однак завдяки наполегливій роботі працівникам карного розшуку в січні вдалося затримати підозрюваного у скоєні зазначених вище злочинів. 
    Ним виявився 18-річний Роман, житель села Карпилівка Рокитнівського району. Оперативники затримали його коли той їхав вулицею на нещодавно викраденому мотоциклі. Під час дослідчої перевірки слідчі встановили, що за період своєї злочинної діяльності Роман скоїв крадіжку трьох велосипедів в жителів Рокитнівського району, а також здійснив угон ще двох мотоциклів. Молодик скоював не лише крадіжки вело- та мототранспорту, а також не нехтував майном залишеним в салонах автомобілів.   Незрозумілим для міліціонерів було і те, що Роман виріс в благополучній родині.   Батьки намагалися дати синові все, так як він був єдиною дитиною в сім’ї. Але син виріс і на повчання батьків перестав звертати увагу. Бродячий спосіб життя, зловживання спиртними напоями в результаті привели його на злодійський шлях. Зробивши крадіжку один раз, він вирішив, що все так буде і далі.
    В ході слідства було встановлено, що молодик викрадав велосипеди та мотоцикли, як з місць проживання громадян, так і залишені без нагляду на вулиці. На даний час співробітники міліції задокументували шість фактів злочинної діяльності підозрюваного. Відносно "серійного крадія" порушено кримінальну справу за ознаками злочинів, передбачених частиною 3 статті 185 (крадіжка) та частиною 1 статті 289 (незаконне заволодіння транспортним засобом). Триває слідство.

Схожі статті