+380673870816 +380673870816

На Рівненщині правоохоронці виявили шукачів бурштину з гелікоптера

З метою оперативного виявленням та затримання старателів, які незаконно займаються видобутком бурштину-сирцю, на Рівненщині залучили для відповідних заходів літак. Про це повідомила Вікторія Антонова з ВЗГ УМВСУ в Рівненській області. 
     До складу екіпажу залучили працівників штабу, відділу спецміліції та ВЗГ УМВС. Під час повітряного огляду в Рокитнівському районі в урочищі "Гнойне", що знаходиться поблизу села Єльне, виявили два факти незаконного видобутку бурштину-сирцю та помітили чотирьох невідомих осіб, які безпосередньо займалися його видобутком. З місця події вилучили автомобілі "УАЗ" та "Нива", одну мотопомпу кустарного виробництва. 
     Під час обльоту виявили факти незаконного видобутку бурштину-сирцю на території Рівненської заповідної зони, яка охороняється працівниками Карасинського Держлісгоспу. Ця територія є непрохідною, а тому, щоб туди дістатися, старателі використовують всюдиходи, якими доставляють на місця мотопомпи, пальне та самих людей, знищуючи при цьому рідкісні рослини та дерева.  
      В урочищі "Малий кар’єр", що біля селища Клесів у Сарненському районі, виявили та вилучили безгосподарську мотопомпу кустарного виробництва. У межах чинного законодавства щодо протидії такому виду злочину, як незаконний видобуток бурштину-сирцю, керівництво управління МВС України в Рівненській області вживає комплекс організаційних і практичних заходів щодо збереження родовищ бурштину на території області, попередження його незаконного видобутку, переробки та реалізації. Зазначений напрям роботи перебуває на постійному контролі керівництва УМВС.

Схожі статті