+380673870816 +380673870816

На Рівненщині правоохоронці вилучили шість кілограмів марихуани

Серед білого дня житель міста Дубна, не ховаючись і не приховуючи від перехожих, виніс із будинку наповнений з верхом стакан марихуани та одразу ж за воротами збув за 300 гривень невідомому чоловіку. Про це повідомив відділ зв’язків із громадськістю УМВС України в Рівненській області.
     Отримавши оперативну інформацію про зазначений вище факт, міліціонери перевірили помешкання 24-річного дубенчанина Ярослава. І недаремно. Під час проведення огляду на горищі його будинку виявили та вилучили ще шість кілограмів аналогічної наркосировини, яку відразу ж направили на дослідження в НДЕКЦ при УМВС. Працівники міліції затримали та в подальшому заарештували підозрюваного. І хоча молодик щиросердечно каявся і обіцяв оперативникам, що так вчинив перший та останній раз, але уникнути відповідальності за це йому не вдасться.
     За цим фактом порушено дві кримінальні справи за статтею 307 Кримінального кодексу України (Незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення, пересилання чи збут наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів. Раніше цей чоловік до кримінальної відповідальності не притягувався, але цього разу він може потрапити на вісім років за ґрати.

Схожі статті