+380673870816 +380673870816

На Рівненщині правоохоронці вилучили 400 літрів самогонної закваски

Працівники апарату УМВС України в Рівненській області спільно з міліціонерами Кузнецовська та беркутівцями 23 вересня провели цільове оперативно-профілактичне відпрацювання міста атомників. Про це повідомив відділ зв’язків із громадськістю УМВС України в Рівненській області.
     Насамперед, правоохоронці провели перевірку за місцем проживання 39 власників мисливської зброї. Як результат – два випадки незаконного обігу зброї. Так, в 24-річного жителя міста вилучено ніж кустарного виробництва з ознаками холодної зброї, а поблизу будинку за місцем проживання в 28-річного Олега виявили та вилучили обріз гладкоствольної мисливської одноствольної рушниці, виготовлений в кустарних умовах. В обох випадках вилучене направлено на дослідження в НДЕКЦ УМВС України в Рівненській області.
     Міліціонери РМОП "Беркут" разом з дільничним інспектором завітали до 45-річного Володимира, в квартирі якого виявили та вилучили 400 літрів самогонної закваски. Усю "продукцію" знищили, а чоловіка притягнули до адміністративної відповідальності за статтею 176 КУпАП (Виготовлення, зберігання самогону та апаратів для його вироблення).
     За підсумками відпрацювання зареєстровано 6 інформацій, які попередньо кваліфіковані як злочини, та виявлено 35 адміністративних правопорушень. Подібного роду відпрацювання проводитимуться і надалі.

Схожі статті