+380673870816 +380673870816

На Рівненщині правоохоронці вилучили 10 кілограмів макової соломки та 5 марихуани

На Рівненщині затримали наркоторгівця, який вдався до партизанщини. У нього вилучили 10 кілограмів макової соломки та близько п'яти кілограмів марихуани. За таку кількість наркотиків «ділок» міг вторгувати у наркозалежних людей понад 13 тисяч гривень.


Завдяки вдало проведеній оперативній закупці у 25-річного Віктора, жителя села Крилів, працівникам Корецького райвідділу міліції став відомий і оптовий постачальник наркотичної речовини на території району. Ним виявився 56-річний односельчанин Євген. Не гаючи часу правоохоронці вирішили провести оперативну закупку наркотиків і в нього. Реалізовував їх Євген у власному будинку за місцем проживання. І за 200 грамів марихуани торговець зажадав 500 гривень.

Завершивши угоду і отримавши гроші, «продавець» вийшов в іншу кімнату, з якої так і не повернувся. Запідозривши, що чоловік зник, оперативники почали пошук підозрюваного. Однак незабаром Євген сам повернувся додому. З`ясувалося, що він швиденько збігав у магазин, де на виручені кошти прикупив сигарет і вина. Побачивши правоохоронців у себе на подвір’ї , він забіг до себе в будинок і сховався. З'ясувалося, що винахідливий чоловік облаштував цілий таємний лаз відразу під дерев'яною підлогою, який пролягав під кількома кімнатами.

У ході проведення санкціонованого обшуку в будинку підозрюваного виявили та вилучили 10 кілограмів макової соломки і п'ять кілограмів марихуани. 56-річний Євген, на відміну від своєї родини, проблем із законом не мав. А ось його колишня дружина і троє синів встигли отримати судимість за вчинення злочинів у сфері обігу наркотичних засобів та крадіжки.

Володимир Рой, заступник начальника Корецького РВ:

на присадибній ділянці Євген вирощував 45 рослин конопель. Усе вилучене направлено на експертизу. Зараз проти чоловіка порушена кримінальна справа за частиною 2 статті 307 (Незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення, пересилання чи збут наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів) Кримінального кодексу України та вирішується питання про порушення кримінальної справи за статтею 310 ( Посів або вирощування снодійного маку чи конопель). За подібний промисел чоловікові загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на строк від трьох до восьми років.

Схожі статті