+380673870816 +380673870816

На Рівненщині правоохоронці у 23-річного хлопця вилучили 600 грамів макової соломки

Нещодавно 23-річний мешканець одного із сіл Володимирецького району вирішив підзаробити, приторговуючи маковою соломкою. Хоча, як стверджує Володимир, у подібних махінаціях досвіду він не мав, але був впевнений, що задумана операція з продажу дурман-зілля пройде вдало. Лише завдяки професійним діям правоохоронців оборудка завершилася у райвідділку. Про це повідомив відділ зв’язків із громадськістю УМВС в Рівненській області.
    Володимир потрапив у поле зору міліціонерів як особа, що може виготовляти й збувати наркотичні речовини. Тому й було організовано працівниками відділу по боротьбі з незаконним обігом наркотиків оперативну закупівлю. Під час операції зловмисник збув майже 200 грамів макової соломки за 900 гривень і був переконаний, що угода пройшла вдало. Та вже наступної миті зап’ястя горе-торговця стискали кайданки. 
    Та це були не всі Володимирові "запаси" дурман-зілля. При огляді його автомобіля було вилучено ще п’ять стаканів речовини, ззовні схожої на макову соломку. А згодом, у помешканні чоловіка знайдено ще майже 400 грамів наркотиків. 
Усе вилучене у підозрюваного було направлено на дослідження в НДЕКЦ при УМВС.   Після одержання її результатів за частиною 2 статті 307 Кримінального кодексу України (незаконне зберігання та збут наркотичних засобів) порушено кримінальну справу, санкція якої передбачає до десяти років позбавлення волі. Допоки горе-торговець знаходиться на підписці про невиїзд, походження вилученої речовини та те, як раніше не судимий молодик потрапив на "слизький шля", з’ясовуватиме слідство.

Схожі статті