+380673870816 +380673870816

На Рівненщині працівники ДАІ затримали нелегальних мігрантів із Афганістану та Шрі-Ланки

В ніч з 12 на 13 квітня працівниками Державтоінспекції затримано автомобіль у салоні якого знаходились п’ять громадян інших держав. Про це повідомила прес-служба ВДАІ УМВС в рівненській області.
    12 квітня близько 21 години від чергового відділу ДАІ УМВС України в Рівненській області надійшло повідомлення про те, що зі сторони Житомира в напрямку Рівного рухається автомобіль марки "АУДІ" темного кольору, у салоні якого можливо перебувають громадяни інших держав.
    Через три години працівниками ДАІ вказаний автомобіль був затриманий. Під час огляду автомобіля інформація про перевезення нелегалів підтвердилася. Даних громадян було доставлено в Рівненський міськвідділ для вирішення питання по суті. Пізніше водій іномарки, 50-річний Микола, житель міста Чергінів, повідомив, що невідомі особи в Києві запропонували йому завести п’ять іноземців в Рівне за 400 доларів США.  
    Наразі встановлено, що у салоні автомобіля знаходилися двоє громадян Афганістану та троє – Шрі-Ланки. Зокрема: Sear Naeme,1996 року народження, громадянин Афганістану, містоШуналі; Enson Naeme, 1993 року народження, громадянин Афганістану, місто Шуналі; Savrimote Nirmec, 1983 року народження, громадянин Шрі-Ланки, місто Бонгалі; Dilat Miri Udi Kumeri, 1976 року народження, громадянин Шрі-Ланки, місто Дефка, Dilat Kadurne, 1997 року народження, громадянин Шрі-Ланки, місто Дефка.
    Як повідомила Людмила Петняк, начальник сектору громадянства імміграції та реєстрації фізичних осіб Рівненського МВ УМВС України в Рівненській області, водій "АУДІ" притягнутий до адміністративної відповідальності за ст. 206 прим. КУпАП, згідно якої передбачено накладення штрафу від 1 тисячі 700 гривень до 3 тисяч 400 гривень. Наразі вирішується питання про видворення вказаних громадян за межі України.

Схожі статті