+380673870816 +380673870816

На Рівненщині посилюють профілактику, щоб збудник африканської чуми не потрапив на територію краю

Під час засідання Державної надзвичайної протиепізоотичної комісії експерти запропонували комплексну профілактику для убезпечення від захворювання свиней на африканську чуму. Про це повідомила прес-служба Рівненської ОДА.
     Адже через сусідство з Білоруссю, кордони якої відкриті для російської продукції, нашу область визнали загрозливою зоною щодо можливого занесення збудника. Щоб цього не сталося, ветеринари мають посилити контроль за імпортною продукцією, а також стежити за всіма етапами виробництва та реалізації м’яса на Рівненщині. Для цього необхідно попрацювати з кожним власником свиноферми, щоб виробники дотримувалися усіх порад ветеринарної служби та закритого режиму роботи свинокомплексів. Допомогти ветеринарній службі мають і лісівники, адже відстріл диких тварин сприятиме якісному моніторингу. 
     Довідка: за офіційними даними, цьогоріч в Російській Федерації зареєстровано 32 випадки зараження свиней африканською чумою. Відтак, ситуація, що склалася у сусідній державі, створює постійну загрозу для свинарства в Україні.

Схожі статті