+380673870816 +380673870816

На Рівненщині посилять контроль за рухом великовагових вантажівок

Перевантажені автівки деформують автомагістралі та підвищують ризик виникнення ДТП. Крім того, задля безпеки водіїв та пасажирів зіпсоване дорожнє покриття необхідно ремонтувати, а це мільйони бюджетних гривень. Про це повідомила прес-служба Рівненської ОДА.
    Так, торік на ліквідацію колійності, ямковості та вирівнювання автошляхів, які розбили перевантажені фури, довелося спрямувати 2 мільйони 130 тисяч гривень. Відтак, Володимир Новак доручив дорожникам активізувати роботу пунктів габаритно-вагового контролю. Їх область має два – стаціонарний, на автомобільній дорозі Київ-Чоп (на в’їзді з Львівської області) та пересувний, місце розташування якого визначають спеціальним графіком. 
    Так, торік завдяки мобільності габаритно-вагового контролю відстежували вантажопотоки на міжнародній автотрасі Київ-Ковель, а також під’їзди до обласного центру з усіх сторін. Відтак, порушники сплатили 334 тисячі гривень штрафів, перерахованих до державного та обласного бюджетів. Водночас фахівці твердять, що завдяки роботі вагових комплексів вдалося попередити руйнування автошляхів на території Рівненщини та зекономити на їх ремонті понад три мільйони гривень.

Схожі статті