+380673870816 +380673870816

На Рівненщині порушили кримінальну справу щодо рейдерського захвату цукрового заводу

Прокуратурою Рівненської області контролюється хід розслідування кримінальної справи, порушеної за фактом примушування керівництва підприємства до виконання цивільно-правових зобов’язань. Про це повідомила прес-служба прокуратури області.
    Правоохоронці Рівненщини затримали на території одного із приватних підприємств Гощанського району близько 70 чоловіків, які незаконно проникли в адміністративні та виробничі приміщення, застосувавши при цьому металеві та дерев’яні палиці, інші предмети. Встановлено, що останні мали намір схилити керівництво підприємства до виконання цивільно-правової угоди.
    Слідчим управлінням УМВС України в Рівненській області порушено кримінальну справу за фактом примушування до виконання цивільно-правових угод, вчиненого за попередньою змовою групою осіб, поєднаного із пошкодженням майна та застосуванням насильства, що є небезпечним для життя, за ознаками злочину, передбачено ч.2 ст.355 КК України. Хід досудового слідства перебуває на контролі в прокуратури області.

Схожі статті