+380673870816 +380673870816

На Рівненщині порушено кримінальну справу за фактом виготовлення підроблених акцизних марок

Слідчі податкової міліції УПМ ДПА в Рівненській області порушили кримінальну справу за фактом виготовлення невстановленими особами підроблених марок акцизного податку на алкогольні напої. Про це повідомила прес-служба ДПІ у Рівненській області.
     В смт Млинів місцевий житель, переїжджаючи міст через річку Ікву, помітив на воді багато дрібних папірців. Спустившись до водойми, він виявив під мостом марки акцизного податку. Про це відразу повідомив у правоохоронні органи. Марок нарахували понад двадцять тисяч штук. Проте, відповідно до висновку експертизи всі вони є підробленими. Таким чином, невстановлені особи завдали державі матеріальної шкоди у розмірі понад 150 тисяч гривень.
     Співробітники податкової міліції проводять оперативно-розшукові заходи направлені на встановлення осіб, що скоїли злочин. Згідно статті 216 Кримінального кодексу України незаконне виготовлення, підроблення, використання або збут незаконно виготовлених, одержаних чи підроблених марок акцизного податку чи контрольних марок карається штрафом від ста до трьохсот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або обмеженням волі на строк до чотирьох років.

Схожі статті