+380673870816 +380673870816

На Рівненщині пом’янули двічі Героя соціалістичної праці Володимира Плютинського

Голова облдержадміністрації Василь Берташ, його перший заступник Анатолій Юхименко, заступник голови облради Олександр Чуприна, керівники Рівненського району та односельці Володимира Плютинського взяли участь у заупокійній молитві в Свято-Михайлівському храмі в селі Зоря, освяченні пам’ятного знаку на могилі та громадській панахиді. Про це повідомила прес-служба Рівненської обласної державної адміністрації.
     Василь Берташ зауважив, що Володимир Плютинський був гордістю не лише Рівненщини, а й усієї України. Пом’янути заслуженого працівника сільського господарства приїхали й колеги та друзі з сусідньої Білорусі. Вони подякували за мудрість, яку переймали у Володимира Плютинського та запевнили, що в знак подяки нині готові співпрацювати з аграріями Рівненщини та ділитися власним досвідом.
     Довідка: Володимир Плютинський помер 14 вересня 2009 року на 83-му році життя. Він очолював агропідприємство у селі Зоря Рівненського району з 1958 року. Завдяки йому село розрослося із хутора до шеститисячного населеного пункту із розвиненою інфраструктурою. Володимир Плютинський – двічі Герой соціалістичної праці, заслужений працівник сільського господарства УРСР, почесний академік Української академії аграрних наук, обирався депутатом Верховної Ради УРСР (VII-XII скликань), народним депутатом України ІІІ-IV скликань, депутатом обласної ради.

Схожі статті