+380673870816 +380673870816

На Рівненщині покінчили самогубством двоє молодих хлопців

Два повідомлення про самогубство отримала чергова частина Рівненського РВ УМВС протягом двох годин 27 квітня. У селах Городок та Городище Рівненського району повісилися молоді хлопці. Про це повідомила Інна Березовська, начальник ВЗГ УМВС України в Рівненській області.
     Черговий Рівненського вищого професійного училища Департаменту ДСО при МВС України повідомив, що близько 19 години покінчив життя самогубством 20-річний Валентин, житель міста Горлівка Донецької області. Курсанта знайшли підвішеним у приміщенні навчального корпусу. Слідчо-оперативна група під керівництвом першого заступника начальника УМВС України в Рівненській області, Миколи Хватаймухи попередньо встановила, що причиною самогубства стали повідомлення від рідних та друзів про зраду його дружини, з якою Валентин виховував трирічного сина. При огляді тіла ознак насильницької смерті не виявлено.
     Про ще один прикрий випадок повідомив житель села Городище Рівненського району. У підсобному приміщенні господарства за місцем проживання повісився 21-річний Іван. При огляді тіла хлопця ознак насильницької смерті не виявлено. За попередньою інформацією, причиною цього смертельного кроку стала дівчина, з якою він посварився.

Схожі статті