+380673870816 +380673870816

На Рівненщині податкова інспекція проводить моніторинг фінансово-економічної діяльності підприємств

Податковими інспекціями проводиться моніторинг фінансово-економічної діяльності підприємств, їх податкового навантаження; аналізуються причини виплати середньомісячної заробітної плати нижче встановленого законодавством рівня. Про це повідомив прес-центр ДПС в Рівненській області.
    На підставі даного аналізу проінформовано органи прокуратури по 75 підприємствах, які порушують вимоги чинного законодавства стосовно нарахування заробітної плати. У 1 кварталі поточного року на комісіях по заробітній платі при держадміністраціях заслухано 388 керівників підприємств та організацій з питань погашення заборгованості із заробітної плати та виплати її у розмірі меншому, ніж встановлено законодавством. 
     У результаті вжитих заходів 42 підприємства погасили заборгованість в сумі 794,4 тисяч гривень. Підвищили рівень виплати заробітної плати 142 юридичні особи. Після проведених співбесід в державних податкових інспекціях, погасили заборгованість із зарплати 94 суб'єкти господарювання, підвищили рівень оплати праці 244 СПД. 
    Податківцями, в межах своєї компетенції, проводяться контрольно-перевірочні заходи з виявлення приватних підприємців, які використовують працю незареєстрованих найманих осіб. Цього року вже виявлено 727 незареєстрованих найманих працівників. В результаті здійснених заходів, до бюджету додатково нараховано 904,1 тисяч гривень податку на доходи фізичних осіб. 
    Також перевірено 13 підприємств, установ, організацій та фізичних осіб - суб'єктів підприємницької діяльності на предмет дотримання ними діючого законодавства при виплаті заробітної плати. В усіх випадках встановлені порушення законодавства. До бюджету донараховано майже 1,3 мільйонів гривень.

Схожі статті