+380673870816 +380673870816

На Рівненщині податківці знайшли підроблені акцизні марки

У Млинові податківці знайшли  партію підроблених акцизних марок. Вони були розкидані під мостом через річку Ікву. Їх помітив місцевий житель і повідомив про знахідку правоохоронцям. 

Днями до правоохоронців надійшов виклик від одного з місцевих жителів Млинова. Під мостом через річку Ікву він помітив багато дрібних папірців, які викликали у нього сумніви. Податківці, оглянувши знахідку, нарахували понад 20 тисяч акцизних марок. До того ж, вони виявилися підробленими.

Олександр Мрозович, прес-офіцер УПМ ДПА в Рівненській області:

- У смт Млинів місцевий житель, переїжджаючи міст через Ікву, помітив на воді багато дрібних папірців. Спустившись до водойми, він виявив під мостом марки акцизного податку. Про це відразу повідомив у правоохоронні органи. Акцизні марки були розкидані на землі. Правоохоронці нарахували їх понад двадцять тисяч штук. Відповідно до висновку експертизи всі вони є підробленими.

Їх використання могло нанести державі збитків у розмірі понад 150 тисяч гривень. За цим фактом порушено кримінальну справу за ознаками злочину, передбаченого частиною першою, статті 216 Кримінального кодексу України.

Олександр Мрозович, прес-офіцер УПМ ДПА в Рівненській області:

- Співробітники податкової міліції проводять оперативно-розшукові заходи направлені на встановлення осіб, які скоїли злочин. Згідно статті 216 Кримінального кодексу України незаконне виготовлення, підроблення, використання або збут незаконно виготовлених, одержаних чи підроблених марок акцизного податку чи контрольних марок карається штрафом від ста до трьохсот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або обмеженням волі на строк до чотирьох років.

Хто ж у Млинові заробляв на акцизах алкоголю та тютюну – з’ясують правоохоронці.

Схожі статті