+380673870816 +380673870816

На Рівненщині побільшає шкіл

До кінця жовтня 320 рівненських учнів матимуть новий навчальний заклад в районі Басового Кута. А школярам села Будераж Здолбунівського району нову школу чиновники подарують 19 грудня до дня Святого Миколая. 

Будівництво Рівненського загальноосвітнього навчального закладу №14 розпочалося ще у 2002 році. Проте, через брак коштів, школа стала довгобудом. На допомогу прийшов Президент України Віктор Янукович, який цьогоріч спрямував на добудову навчального закладу 6 мільйонів гривень цільової субвенції з державного бюджету. Ще 3 мільйони виділили з міської скарбниці. Аби закінчити об’єкт до кінця місяця, на роботи спрямовано понад 200 будівельників, які працюють у три зміни. Їм залишилося закінчити внутрішні оздоблювальні роботи та перевірити котельню. Міський голова Рівного Володимир Хомко з гордістю розповів, що аналогів школи №14 немає по всій області.

Володимир Хомко, міський голова Рівного:

 - У цій школі автономне опалення. Невеличка котельня. Ця школа утеплена за новими технологіям. Тут економні світловідбиваючі вікна. Також, є свої каналізаційні очисні споруди. Такої школи, я думаю, немає по всій області.

Школу у селі Будераж Здолбунівського району також спроектували у 2002 році. Впродовж дев’яти років економили державні кошти на добудову об’єкту. За словами голови Рівненської облдержадміністрації Василя Берташа, до дня Святого Миколая навчальний заклад на 135 учнів розпочне свою роботу.

Василь Берташ, голова Рівненської ОДА:

- Ми з 2010 року не розпорошуємо державні кошти з обласного та державного бюджетів. Якщо є сьогодні проблема, наприклад, добудови школи, ми кожну державну копійку ефективно використаємо. 

Як вдалося з’ясувати, окрім цих двох навчальних закладів, впродовж цього року чиновники планують увести в експлуатацію ще 5 шкіл.


111005_Shkola sferadesigner

Схожі статті