+380673870816 +380673870816

На Рівненщині планують відродити спортивні об’єкти

2012 рік в Україні офіційно визнано роком спорту та фізичної культури. Не є виключенням  і Рівненщина. На черговій колегії Рівненської обласної державної адміністрації цьому питанню чиновники приділили достатньо уваги. 

Заступник голови Рівненської ОДА Олексій Губанов стверджує, що рівень охоплення населення фізичною культурою та спортом у нашій області не є показовим. Основна причина - щорічне зниження фінансування цієї галузі. Цьогоріч на спорт виділили трохи більше 400 тисяч гривень на всю область. Окрім того, до цієї суми не врахували фінансування дитячих та юнацько-спортивних шкіл.

Олексій Губанов, заступник голови Рівненської ОДА:

- Ми стоїмо перед проблемою. Окрім того, що фінансування з кожним роком зменшується, воно ще й вирахуване із кількості населення, без врахувань ДЮСШ, без врахувань здобутків спортсменів.

Важливою проблемою є занедбані спортивні об’єкти Рівненщини. Головна спортивна споруда міста та області стадіон "Авангард" потребує негайної реконструкції. Під час колегії Рівненської облдержадміністрації Василь Берташ пообіцяв, що фінансування задля вирішення цієї проблеми виділятиметься як з обласного, так і з міського бюджетів. В такий самий спосіб чиновники обіцяють допомогти і футбольній команді "Верес".

Василь Берташ, голова Рівненської обласної державної адміністрації:

- Треба зробити все, щоб цей стадіон оновити. Щоб там проходили тренування дітей. Щоб тренувалася футбольна команда. 

Аналогічного ж висновку чиновники дійшли й у питанні фінансування рівненського мототреку. За словами голови Рівненської обласної державної адміністрації Василя Берташа, його розглядатимуть на черговій міській та обласній сесіях.

Василь Берташ, голова Рівненської обласної державної адміністрації:

- Сьогодні із жахом можна дивитися на цей мототрек. Я розумію, що сьогодні у громадської організації немає коштів зробити реконструкцію. Є пропозиція на чергових обласній і міській сесіях теж забрати фінансування 50 на 50. І це буде правильно.

Реконструкція та належне фінансування спортивних об’єктів, за словами керманича області, сприятиме популяризації фізичної культури та спорту у нашому краї та зможе зменшити рівень захворювань. Адже, як усім відомо, рухова активність людини поліпшує стан здоров’я.


110928_Sport sferadesigner

Схожі статті