+380673870816 +380673870816

На Рівненщині підприємство під час процедури банкрутства привласнило 105 тисяч гривень

Органами прокуратури Рівненщини за результатами проведеної перевірки виявлено факт перевищення службовими особами одного із колективних підприємств, що у Млинівському районі, своїх службових повноважень, які призвели до незаконного відчуження майна, яке підлягає передачі в комунальну власність територіальної громади. Про це повідомила прес-служба прокуратури області.
     Встановлено, що службові особи даного підприємства під час процедури банкрутства, в порушення вимог Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом", неправомірно уклали упродовж 2005-2009 років договори купівлі-продажу 24 житлових кімнат гуртожитків загальною вартістю 105 тисяч гривень.
     Такі незаконні дії спричинили шкоду матеріального характеру охоронюваним законом правам та інтересам територіальної громади в особі Млинівської селищної ради. За фактом перевищення службовими особами підприємства службових повноважень, що спричинило тяжкі наслідки, Млинівським міжрайонним прокурором порушено кримінальну справу за частиною 2 статті 365-1 Кримінального кодексу України.

Схожі статті