+380673870816 +380673870816

На Рівненщині підприємець виплатив майже 1,4 мільйонів гривень заробітної плати без утримання податку на доходи фізичних осіб

При перевірці підприємця - фізичної особи було встановлено, що підприємець, перебуваючи платником єдиного податку, здійснювала діяльність з надання послуг по зняттю показників з приладів обліку. Відповідно до особової справи платника, в своїй господарській діяльності використовувала працю 7 офіційно оформлених найманих працівників. Про це повідомила прес-служба ДПС в Рівненській області.
    Відповідно до інформації від підприємства "Е" встановлено, що між вказаним підприємством та названим підприємцем було укладено договір, згідно з яким підприємець надавала для підприємства послуги по зняттю показників з приладів обліку (лічильників) у побутових споживачів та передавала їх на підприємство. 
    В ході проведення перевірки виявлено, що для зняття показників лічильників підприємець залучала 62 особи, трудові відносини з якими офіційно не оформлялися. За період, що підлягав перевірці, вказаними найманими особами було знято 853 тисячі показів лічильників у побутових споживачів. Таким неоформленим найманим працівникам було виплачено майже 1,4 мільйонів гривень заробітної плати без утримання податку на доходи фізичних осіб.
    За результатами перевірки донараховано: 568,1 тисяч гривень, в тому числі податку на доходи фізичних осіб, що виплачувались неоформленим найманим працівникам, в сумі 248,6 тисяч гривень.

Схожі статті