+380673870816 +380673870816

На Рівненщині підприємець приховав від держави 3 мільйони гривень

Співробітники податкової міліції Сарненської МДПІ викрили приватного підприємця, власника кількох газозаправних станцій. Він заробляв на рік по кілька мільйонів гривень, проте, приховував свої статки, і сплачував в казну держави лише єдиний податок. Про це повідомила прес-служба ДПА в Рівненській області.
     Прокуратура вже порушила кримінальну справу за ухилення від сплати податків, а слідчі податкової міліції її розслідують. У 2007 приватний підприємець, перебуваючи на спрощеній системі оподаткування на умовах сплати єдиного податку, отримав виручку
за реалізацію скрапленого газу через газозаправні пункти у Сарнах та Дубровиці понад 700 тисяч гривень. У зв’язку з перевищенням обсягу виручки від реалізації продукції, з 2008 підприємець мав перейти на загальну систему оподаткування, і зареєструватися платником ПДВ.
     Згідно інформації про рух коштів по розрахункових рахунках підприємця, податківці підрахували, що сукупний дохід за вказаний період у власника заправок становив більше 3 мільйонів гривень. У зв’язку з тим, що підприємець не декларував ні доходи, ні витрати, згідно законодавства вся ця сума вважається прибутком, і повинна повністю оподатковуватися. Таким чином, за сукупністю всіх платежів підприємець наніс збитків державі на суму понад 1 мільйон гривень. Відшкодування збитків, завданих державі, здійснюватиметься за рахунок накладення арешту на майно особи, що вчинила злочин.

Схожі статті