+380673870816 +380673870816

На Рівненщині підприємець наніс збитків державі на суму понад 1 мільйон гривень

Співробітники податкової міліції Сарненського району викрили приватного підприємця, власника кількох газозаправних станцій, який заробляв у рік по кілька мільйонів гривень, проте ухилявся від повної сплати податків. 

У 2007 році приватний підприємець, перебуваючи на спрощеній системі оподаткування на умовах сплати єдиного податку, отримав виручку за реалізацію скрапленого газу через газопровідні пункти у Сарнах та Дубровиці понад 700 тисяч гривень. У зв’язку з перевищенням обсягу виручки, з 2008 року чоловікові необхідно було перейти на загальну систему оподаткування. Проте, підприємець відповідної заяви до податкової служби не подав і навіть не зареєструвався як платник ПДВ. Його діяльність повністю не оподатковувалася аж до 2010 року. 

Олександр Мрозович, прес-офіцер УПМ ДПА в Рівненській області:

згідно інформації про рух коштів по розрахункових рахунках підприємця, податківці підрахували, що сукупний дохід за вказаний період у власника заправок становив більше 3 мільйонів гривень. У зв’язку з тим, що підприємець не декларував ні доходи, ні витрати, згідно законодавства вся ця сума вважається прибутком, і повинна повністю оподатковуватися.

Відшкодування збитків, завданих державі, здійснюватиметься за рахунок накладання арешту на майно особи, яка вчинила злочин. Прес-служба Державної податкової адміністрації у Рівненській області повідомила, що за сукупністю всіх платежів підприємець наніс збитків державі на суму понад 1 мільйон гривень.


110907_Podatkova sferadesigner

Схожі статті