+380673870816 +380673870816

На Рівненщині під час реконструкції навчально-спортивного комплексу "приховали" 684 тисячі гривень

Скеровано до суду кримінальну справу щодо керівника підприємства, з вини якого безпідставно перераховано з бюджету 684 тисячі гривень. Про це повідомила прес-служба прокуратури області.  
    Прокуратурою Березнівського району розслідувано та скеровано до суду кримінальну справу за обвинуваченням керівника одного із підприємств у вчиненні злочину, передбаченого частиною 2 статті 367 Кримінального кодексу України (службова недбалість, що спричинила тяжкі наслідки).
    Досудовим слідством встановлено, що під час реконструкції та будівництва навчально-спортивного комплексу колегіуму в селі Балашівка та загальноосвітньої школи у селі Богуші вказана особа, не перевіривши належним чином вартість та обсяги виконаних робіт, подала у 2010 році до Головуправління з питань будівництва та архітектури Рівненської ОДА офіційні документи, у яких було завищено обсяги витрачених матеріальних ресурсів. Внаслідок таких дій підприємству було зайво перераховано бюджетні кошти на загальну суму 684 тисячі гривень.
    В ході досудового слідства збитки у кримінальній справі відшкодовано. Згідно закону відповідальність за вчинення вказаного злочину передбачена у виді позбавлення волі на строк від двох до п’яти років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років та зі штрафом від двохсот п’ятдесяти до семисот п’ятдесяти неоподаткованих мінімумів доходів громадян або без такого.

Схожі статті