+380673870816 +380673870816

На Рівненщині під час пожежі загинув самотній чоловік

До чергового диспетчера Управління МНС у Рівненській області надійшло повідомлення про пожежу в житловому будинку села Кустин Рівненського району. 

На місце виклику негайно виїхали три чергові відділення вогнеборців з Рівного на чолі з оперативно-координаційним центром УМНС. Коли пожежники прибули за вказаною адресою, одноповерховий, дерев’яний, будинок вже був майже повністю охоплений вогнем, а на подвір’ї лежало тіло господаря оселі. Приблизно за дві години рятувальникам вдалося локалізувати пожежу, не допустивши поширення вогню на прилеглі до оселі господарчі будівлі та сусідні житлові будинки. Про це повідомила прес-служба УМНС України в Рівненській області.

Відновлюючи передумови пожежі, працівники МНС встановили, що загиблими є 56-річний громадянин Олександр. Чоловік проживав сам, через інвалідність ніде не працював. Зі слів односельчан загиблий частенько зловживав спиртними напоями та характеризувався у селі, як неблагополучний. У той злощасний ранок, першим помітив пожежу родич загиблого, який негайно разом із сусідом кинулися до вщент задимленого будинку рятувати погорільця. Проте, коли чоловіка винесли на свіже повітря, він вже не подавав жодних ознак життя. Наразі усі передумови трагедії з’ясовує слідчо-оперативна група.

Схожі статті