+380673870816 +380673870816

На Рівненщині "Отелло" отримав майже шість років ув’язнення

Через ревнощі 36-річний Олег, мешканець міста Рівне, ножем двічі у живіт вдарив 40-річного Івана, жителя села Журавлинки Голованіського району Кіровоградської області. На той час в Олега вже було чотири судимості, за які він відбував покарання у місцях позбавлення волі. Про це повідомив відділ зв’язків із громадськістю УМВС України в Рівненській області.
     Олег з 40-річною Надією, жителькою села Остріїв Млинівського району, познайомився на початку року. І це знайомство за його словами переросло у більше почуття. Але інші почуття були у Надії.
     Надія - багатодітна мати, працевлаштуватися у селі не мала можливості, тому їздила на тимчасові заробітки до Києва. Знаючи, що жінка мала приїхати додому із заробіток, Олег приїхав у село та став чекати на неї. Не гаючи часу чоловік разом з трьома її повнолітніми синами випив пляшку горілки.
     Вночі Надія приїхала разом з подругою та двома чоловіками, серед яких був її новий залицяльник Іван. Побачивши Олега, жінка почала виганяти його з будинку. Він викликав молодицю на вулицю поговорити і з'ясувати стосунки. Однак вона відмовилася. Невдовзі повторити спробу розставити всі крапки над "І" він вирішив із суперником Іваном. Щоправда виходячи у двір поговорити непомітно взяв у кімнаті будинку зі столу ніж. 
     На вулиці під час розмови між ними почалася суперечка, під час якої ревнивець двічі вдарив кухонним ножем у живіт Івана. Побачивши як чоловік упав, він утік, а Надія тим часом викликала швидку допомогу. 36-річний Олег пішки прийшов із села у приймальне відділення районної лікарні та на додачу відлупцював Надію, яка знаходилася там поруч із новим коханим. Після цього "Отелло" сховався у новобудові неподалік лікарні, де його і знайшли працівники міліції.
     За цим фактом слідчі райвідділу порушили кримінальну справу за частиною 1 статті 121 Кримінального кодексу України (Умисне тяжке тілесне ушкодження), а невдовзі її направили на розгляд у суд. Млинівський районний суд виніс рішення відносно Олега про позбавлення волі строком на п'ять з половиною років.

Схожі статті