+380673870816 +380673870816

На Рівненщині одговорили перспективи співпраці з Міжнародним Центром впровадження Програм ЮНЕСКО

Перспективи співпраці з Міжнародним Центром впровадження Програм ЮНЕСКО 
обговорили голова обласної ради Юрій Кічатий з представниками Тернопільського відділення Міжнародного Центру впровадження Програм ЮНЕСКО. Про це повідомила прес-служба Рівненської обласної ради.

    Під час зустрічі було обговорено можливі напрями співпраці щодо забезпечення медичних установ меблями та медичним обладнанням. Директор Тернопільського відділення Міжнародного Центру впровадження Програм ЮНЕСКО Віталій Семенюк зазначив, що організація з початку своєї діяльності взяла за основну мету допомагати людям з обмеженими можливостями та малозабезпеченим сім’ям, співпрацювати з усіма громадськими та благодійними організаціями, а також з меценатами, які хочуть покращити життя людей.
    Представники ЮНЕСКО показали голові обласної ради зразки медичних ліжок і матраців, інвалідних візків та крісел-каталок. Заступник директора Тернопільського відділення зазначив, що організація має величезний досвід у обмінних освітніх програмах, сприяє залученню іноземних медичних фахівців та організовує оздоровлення українських дітей за кордоном.

Схожі статті