+380673870816 +380673870816

На Рівненщині ображені жінки встромили в спину ніж чоловікам

Різдво Христове зазвичай прийнято зустрічати у родинному колі. Саме так і вирішили провести третій вечір свята подружжя острожан, 36-річний Іван та 32-річна Наталія. Традиційно на стіл господиня поставила й алкогольні напої. Однак, раптово звичайна вечеря перетворилася на трагедію. 
     Випивши енну кількість спиртного чоловік вирішив з’ясувати стосунки зі своєю "другою половиною". Згодом словесна перепалка досягла свого апогею. Не стерпівши образ у свою сторону, розлючена Наталія схопила кухонного ножа та вдарила ним Івану в спину. Зрозумівши, що накоїла, перелякана жінка відразу викликала швидку допомогу. Чоловіка з діагнозом проникаюче ножове поранення грудної клітки з ушкодженням легені доставили у Острозьку ЦРЛ, де він досі перебуває. Про це повідомив відділ зв’язків із громадськістю УМВС в Рівненській області. 
     За цим фактом порушено кримінальну справу за ознаками злочину, передбаченого частиною 1 статті 121 КК України (Умисне тяжке тілесне ушкодження). Підозрюваній загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на строк від п'яти до восьми років.
     Епопея зі схожим сценарієм проте із більшою кількістю дійових осіб розгорнулася і у Березному 15 січня. Співмешканці, 31-річний Ігор та Олена, запросили у гості, аби відзначити Старий Новий рік, двох товаришів. Чарка за чаркою, слово за слово і у розмові з’явилося місце образам та претензіям із боку запрошених. Варто додати, що достеменно уже ніхто із присутніх не пам’ятає, що власне стало причиною конфлікту. 
Ображеною виявилася Олена, яка почала вимагати від чоловіка захисту власної гідності. Однак, байдужий Ігор піднявся та пішов спати. Обурена поведінкою чоловіка, Олена вхопила ножа та вдарила ним "коханого" у спину. Результат – три проникаючі ножові поранення, пошкодження легень, лікарняне ліжко та кримінальна відповідальність.
     За умисне нанесення тяжких тілесних ушкоджень стосовно Олени порушено кримінальну справу за частиною 1 статті 121 Кримінального кодексу України. Підозрювана свого часу вже понесла покарання за аналогічне діяння, однак тоді жертвою виявися інший співмешканець.

Схожі статті