+380673870816 +380673870816

На Рівненщині облаштовують спортмайданчики

В області розпочався місячник "Спорт для всіх – спільна турбота". У його рамках мають намір упорядкувати майже вісім сотень спортивних майданчиків, що знаходяться на базах навчальних закладів, поблизу житлових будинків, а також у парках, скверах та інших місцях масового відпочинку краян. Про це повідомила прес-служба Рівненської ОДА.
    На ремонтні роботи планують витратити більше 48 тисяч гривень із місцевих бюджетів, а також залучити 54 тисячі гривень позабюджетних коштів. Нагадаємо, ще на початку року голова облдержадміністрації Василь Берташ доручив проінвентаризувати всі спортивні споруди та майданчики, а також запропонувати черговість їх реконструкції та переоснащення. Капіталовкладення у поліпшення спортивної інфраструктури Рівненщини – це інвестиції в здоров’я краян, тож вони найвигідніші та найнеобхідніші, аргументував очільник області.
    Учасниками місячника, що триватиме до травня, можуть стати місцеві учні та студенти. 50 найактивніших волонтерів з усієї області отримають відзнаки. Тим часом місячник "Спорт для всіх – спільна турбота" триває по всій Україні. По його завершенню регіон-переможець отримає у подарунок новий спортивний майданчик.

Схожі статті