+380673870816 +380673870816

На Рівненщині об’єднають Володимирецький та Кузнецовський міськрайвідділи УМВС

Нещодавно в Управлінні Міністерства Внутрішніх Справ України в Рівненській області відбулася колегія під головуванням начальника обласної міліції Василя Лазутка, який доповів про підсумки оперативно-службової діяльності органів внутрішніх справ області. 

Напередодні 7 жовтня Міністр Внутрішніх Справ України провів підсумкову колегію, на якій, за словами Василя Лазутка, Рівненська обласна міліція за підсумками роботи отримала схвальну оцінку. За дев’ять місяців в області зареєстровано 282 заяви та повідомлення про злочини, в 2010 році - 534 за аналогічний період. У 2011 році викрито 104 злочини, а в 2010 - 129, із них - 38 належать до категорії тяжких та особливо тяжких. 

Василь Лазутко, начальник УМВС України в Рівненській області:

- Рівненська область на сьогоднішній день, за підсумками дев’ятимісячної роботи, посідає 3 місце серед МВС відповідної категорії.

Для покращення роботи міліції планується об’єднання міських та районних відділів, які розташовані в одному населенному пункті. На Рівненщині, таким чином, об’єднаються Кузнецовський міський відділ та Володимирецький районний відділ. Планується об’єднання Демидівського та Млинівського райвідділів. Василь Лазутко відзначив і негативні моменти в роботі міліції. Проте назвав їх суто технічними питаннями.

Василь Лазутко, начальник УМВС України в Рівненській області:

- Ми не документуємо і не виявляємо організовані злочинні угрупування останні 3 місяці. Є питання щодо дисципліни серед особового складу. Порушуються кримінальні справи щодо співробітників міліції.

Ще однією приємною несподіванкою для міліціонерів Рівненщини стане підвищення заробітної плати молодшому та середньому керівному складу органів внутрішніх справ.

Схожі статті