+380673870816 +380673870816

На Рівненщині неповнолітня викрала гаманець у сусідки

Перебуваючи в гостях разом зі своєю мамою неповнолітня Марія, спокусилася на гаманець. Викрадені гроші, довго не роздумуючи, потратила на гулянки у розважальних закладах райцентру та спиртне.  
    Під час особистого прийому громадян у одній із сільрад до дільничного інспектора міліції Млинівського райвідділу Володимира Ковальчука звернулася 29-річна Євгенія, що з її будинку невідома особа викрала шкіряний гаманець з грошима. З моменту крадіжки минуло вже декілька днів. Але дільничний інспектор міліції провів пошукові заходи і знайшов злодія. Про це повідомив відділ зв’язків із громадськістю УМВС в Рівненській області.
    По сусідству жили дві родини, які дружили між собою, ходили один до одного в гості. Так було і того дня. До Євгенії завітала сусідка Ірина разом із своїми двома дітьми. Коли дорослі вийшли на двір, молодші залишилися в іншій кімнаті. 16-річна Марія, побачивши гаманець в сумці, вирішила його привласнити. А у ньому були 800 гривень купюрами по 200. Коли ж Євгенія помітила відсутність грошей, то почала власне розслідування, розпитуючи усіх, чи не бачили бува куди могли подітись гроші. 
    Ввечері того ж дня Марія разом зі своїми друзями, серед яких було двоє неповнолітніх та двоє дорослих, поїхали до райцентру, де і вирішили розважитися на викрадені гривні. Вони каталися на таксі, гуляли в різних розважальних закладах Млинова, вживали спиртне, витрачалися на різні дрібниці.  
    Дівчина виросла у звичайній сім’ї, батьки важко працюють, аби утримувати двох дітей. Марія, на жаль, цього не цінує, не "рветься" до знань, часто пропускає заняття в школі. Тож, і в навчальному закладі, і за місцем проживання характеризується негативно. За цим фактом слідчі Млинівського райвідділу порушили кримінальну справу за частиною 1 статті 185 Кримінального кодексу України (Крадіжка), санкцією якої передбачено покарання у вигляді позбавлення волі на строк до трьох років. Нині ведеться слідство, а батькам Марії довелося повернути крадене та вибачитись перед сусідкою.

Схожі статті