+380673870816 +380673870816

На Рівненщині неповнолітні скоїли крадіжку з магазину

До чергової частини Радивилівського РВ УМВС надійшло повідомлення від 51-річного Петра, про викрадення товарно-матеріальних цінностей та грошей з його магазину, що розташований в селі Козин Радивилівського району.
     Під час проведення оперативно-розшукових заходів на місці події, спрямованих на викриття винних осіб, було встановлено, що дану крадіжку скоїли два жителі села Савчуки, цього ж району, 14-річний Микола та 15-річний Василь. Хлопці, за попередньою змовою, вирішили у такий спосіб "підкріпитися". Потрапивши до торгівельного закладу, підлітки окинули оком винно-горілчані та тютюнові вироби і продукти харчування. Пощастило ще й на гроші в сумі 2400 гривень, які так необачно лишила продавчиня. Про це повідомив відділ зв’язків із громадськістю УМВС в Рівненській області.
     Як з'ясувалося у ході досудового слідства, о 1 годині 30 хвилин, знаходячись неподалік магазину "Смерічка" та користуючись відсутністю власника і сторонніх осіб, підозрювані вирішили проникнути всередину магазину, знявши скло з вікна, яке знаходилося з тильної сторони закладу. Микола заліз усередину приміщення, а Василь залишився стояти на вулиці слідкуючи, щоб ніхто із сторонніх осіб їх не помітив. Викрадене із складського приміщення магазину та прилавку, почергово, Микола через віконний отвір передавав Василеві. Після чого неповнолітні, поділивши "здобуте" пішли додому "досипати".
     За такі "легковажні" вчинки відносно 14-річного Миколи і 15-річного Василя порушено кримінальну справу за частиною 3 статті 185 Кримінального кодексу України (Таємне викрадення чужого майна, поєднаного з проникненням у приміщення, вчиненого за попередньою змовою групою осіб). Санкція статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк до шести років.

Схожі статті