+380673870816 +380673870816

На Рівненщині не всі задоволенні реконструкцією траси Київ-Чоп

Кілька років тому азербайджанська компанія "Азеркорпу-Автобан" розпочала розширення дороги у п’яти кілометрах від Рівного на трасі Київ-Чоп. Лічені дні залишаються до завершення реконструкції, проте купи землі та запломбований глиною канал під дорогою нагадує про безлад, який залишили за собою робітники. 

Під час ремонтних робіт компанія "Азеркорпу-Автобан" розширяла дорогу на трасі Київ-Чоп. Усю землю та глину вона відкинула на узбіччя. Таким чином засмітивши водовідвідний канал, через який йдуть стокові води. Протягом кількох років директор фермерського господарства "Кемпінг" Олександр Купчинський намагається прочистити трьохметровий тунель під дорогою. 

Олександр Купчинський, директор фермерського господарства "Кемпінг":

- Відвідний канал іде через мою територію. Через нього вода не може пройти. З іншої сторони те ж саме. Глини насипали. В самому каналі по пояс. Метр двадцять – метр тридцять глини. Я просив, щоб вони почистили. Вони обіцяли. Але це лише обіцянки.

Як розповів пан Олександр, спеціальні водовідводи, які зробили робітники цієї компанії, не відповідають загальним нормам. А тунель, який люди розчищають власними силами, від вібрацій просів на 15 сантиметрів.

Олександр Купчинський, директор фермерського господарства "Кемпінг":

- Третю добу займаємося чисткою. Сім осіб чистили. Вода витекла сама. Грунт треба прибрати. Я своїми силами його не приберу.

Наші журналісти зв’язалися по телефону із представником підприємства "Азеркорпу-Автобан". Чоловік під час розмови розповів, що усю роботу вони виконали за планом. 

Представник компанія "Азеркорпу-Автобан":

- Ми зробили Купчинському багато добрих справ. Що за проектом від нас вимагали, те ми зробили. Я не знаю, що він хоче. Ми вже їдемо звідси. Нас вже не буде.

Під час телефонної розмови, представника компанії "Азеркорпу-Автобан" обурив той факт, що після робіт, які вони виконали на Рівненщині, замість подяки від місцевого населення їм доводиться чути нарікання.


111007_Kanava sferadesigner

Схожі статті