+380673870816 +380673870816

На Рівненщині на пожежі дідусь врятував життя трьох малолітніх онуків

До Острозького райвідділу МНС надійшло повідомлення про пожежу в приватному житловому будинку райцентру. До місця виклику негайно виїхало чергове відділення місцевих вогнеборців. Прибувши за вказаною адресою рятувальники побачили, що з вікон будинку вирує густий чорний дим. Не гаючи часу бійці МНС в апаратах захисту органів дихання проникли у вщент задимлене помешкання та ліквідували загорання. Людей в будівлі не було. Внаслідок пожежі вогнем було знищено лише диван, дитячу колиску та пошкоджено 1 квадратний метр підлоги. Про це повідомила прес-служба УМНС в Рівненській області.

Співробітники райвідділу УМНС з’ясували, що в будинку, де сталася пожежа, проживає родина з п’ятьма дітьми. На момент загоряння в помешканні перебували 24-річна невістка господаря та її четверо дітлахів. Несподівано до матері, що займалася грудним дитям в одній із кімнат, забігла донька та повідомила про пожежу. Жінка, вхопивши немовля, миттєво вибігла на двір, а шестирічна Марія, чотирьохрічний Максим та Петрик 2010 року народження залишилися в оселі. На щастя, 46-річний свекор Петро Рибак, що порався в дворі по господарству, швидко зорієнтувався в ситуації. Чоловік негайно кинувся у задимлене помешкання, де навпомацки знайшов всіх трьох онуків та виніс їх на свіже повітря. Жоден з малюків не постраждав та медичної допомоги не потребував.

Пізніше один з хлопчиків розповів рятувальникам, що поки мати була занята, він знайшов сірники та почав їх підпалювати. Невдовзі на дивані спалахнула постільна білизна. Ще трохи і кімната почала заповнюватися димом. Хлопці злякалися та поховалися по кутках, а сестричка побігла до матері.

Схожі статті