+380673870816 +380673870816

На Рівненщині на металобрухт "розбирають" лінії електропередач

Незаконні операції з металобрухтом, для багатьох мешканців Володимирецького району стала "роботою", яка до речі, непогано оплачується. Але повигрібавши все, що було: від алюмінієвих мисок до деталей тракторів та комбайнів, народні умільці" взялися розбирати лінії електропередач. 
    Напевно ніхто з таких "діячів" не задумувався над тим, що через такі «подвиги» часто, велика кількість людей залишається без світла. Крім цього, такий «промисел» потрапляє під дію Кримінального кодексу України, і покарання за такі дії досить значне. Найважливіше те, що при демонтажу ліній електропередач "добувач" не знає - діюча опора чи ні. В Україні траплялись і летальні завершення такої операції. 
    Володимиреччину також не оминула трагедія. Минулого року загинув мешканець села Сошники, який хотів підзаробити легких грошенят, знявши дроти діючої лінії електропередач. Нещодавно, ще один прикрий випадок мав місце у селі Мульчиці цього
ж району. До чергової частини райвідділу міліції надійшло повідомлення від працівників ПАТ (Рівнеобленерго) про пошкодження ліній електропередач. Про це повідомив відділ зв’язків із громадськістю УМВС в Рівненській області.
    Виїхавши на місце події було встановлено, що у селі Більська Воля-Борова, є п’ять металевих анкерних опор, конструкція яких складається із металевих кутників, нижні з яких були зрізані невідомим інструментом. В ході проведення першопочаткових заходів, зокрема, огляду місця події та опитування мешканців навколишніх сіл, було встановлено, що дані опори пошкоджені уже близько двох років, що значно ускладнює встановлення особи зловмисника.

Схожі статті