+380673870816 +380673870816

На Рівненщині молодики за крадіжки з квартир та магазинів відсидять три роки

Приїхавши до своєї тітки в Острог, двоє братів: 18-річний Іван та 17-річний Олександр із села Ілляшівка Острозького району, і не думали сумувати. Бари, дискотеки, ігрові автомати – ось не повний список їхніх інтересів.
     Там вони і познайомилися з місцевим підлітком, 17-річним Юрієм, який повністю розділяв захоплення братів. Однак, дуже швидко друзі зрозуміли, що на подібні розваги та й на саме прожиття необхідні гроші, яких вони не мали. Батьки у Івана та Олександра ніде не працювали та частенько "прикладалися" до оковитої. Та й становище у їхнього нового друга було не краще. Грошей у сім'ї Юрка не вистачало, адже окрім нього в родині ще семеро дітей.
     Група підлітків вирішила підзаробити, щоправда для цього хлопці обрали незаконний спосіб. Так, упродовж червня цього року в Острозі молодики обікрали три магазина та чотири квартири. Діяли зухвало: в нічний час проникали в приміщення різними способами – зламували замки, пролазили через вікна, трощили грати. Не гребували нічим. Усю "виручку" парубки витрачали на свої примхи. Але незаконну діяльність "трійці" згодом припинили правоохоронці і перше, що їх насторожило, що хлопці з незаможних сімей раптово обзавелися грошима. При першому ж спілкуванні з працівниками міліції друзі зізналися у скоєному. Про це повідомив відділ зв’язків із громадськістю УМВС України в Рівненській області.
      Проти зловмисників порушили кримінальну справу за частиною 3 статті 185 (Крадіжка) Кримінального кодексу України. А проти повнолітнього Івана ще й за статтею 304 (Втягнення неповнолітніх у злочинну діяльність) Кримінального кодексу України. У ході слідства з’ясувалося, що всі троє раніше судимі за крадіжки. А нещодавно Острозький районний суд виніс вирок, відповідно до якого Іван отримав 3 роки 6 місяців позбавлення волі, Юрій - 3 роки та один місяць, Олександр – 2 роки іспитового терміну.

Схожі статті