+380673870816 +380673870816

На Рівненщині молодик, який зарізав 57-річного чоловіка, перебуває на обліку у лікаря-психіатра

На Рівненщині на очах у доньок помирав рідний батько. Цю історію наші журналісти розповідали у минулих випусках програми. Щоправда опираючись на попередню інформацію. Минулого тижня у селі Могиляни Острозького району трапилося жахливе вбивство. 53-річного місцевого жителя, батька двох дорослих доньок, убив давній знайомий. Як з’ясувалося, головний підозрюваний - колишній однокласник однієї з них. 

Пані Оксана, донька убитого батька звернулася до журналістів. Жінка розповіла, що підозрюваний у смерті її батька, дає неправдиві свідчення міліції. Одним із таких є те, що він стоїть на обліку у лікаря-психіатра.

Натомість правоохоронці уже встановили, що підозрюваний 32-рінчий Руслан перебуває на державному обліку у лікаря-психіатра. Його діагноз, за інформацією міліції, легка розумова відсталість, обтяжена вживанням алкоголю. Чи справді це так? Стане відомо після експертизи. Її результат і засвідчить осудність або неосудність чоловіка. А от сама донька розповіла, що головний підозрюваний Руслан, є колишнім однокласником її рідної сестри. Втім, ні про які залицяння не йдеться. Адже обидві доньки потерпілого заміжні та виховують дітей. Оксана стверджує, що мета убивці була цілеспрямована. Вистачило одного точного удару ножем прямісінько в серце.

Тепер усі свідчення перевіряють правоохоронці. Якщо винну головного підозрюваного доведуть, а інформація щодо розладів його психічного здоров’я спростується, то чоловік ризикує провести у в’язниці від 7до 15 років. У разі, якщо його визнають неосудним або частково неосудним, то примусово лікуватимуть у спеціалізованих закладах до того моменту, коли він перестане буди небезпечним для суспільства. За фактом навмисного вбивства міліція уже порушила кримінальну справу. Підозрюваний знаходиться в ізоляторі тимчасового тримання.

Схожі статті