+380673870816 +380673870816

На Рівненщині молодик викрав п’ять метрів кабелю під напругою

Радивилівські дільничні інспектори за "гарячими слідами" затримали зловмисника, який скоїв крадіжку п'ятиметрового кабелю з території командитного товариства, що розташоване в Радивилові. Ним виявився 21-річний житель села Бугаївка цього ж району. Про це повідомив відділ зв’язків із громадськістю УМВС України в Рівненській області.
     Плануючи крадіжку хлопець вирішив "прицінитися". Вибір впав на меблеву фабрику, а точніше на її територію де розташовані приміщення, що не функціонують. Підійшовши до них, він звернув увагу на шафу для під'єднання електричних кабелів. Оцінивши ситуацію, юнак пішов, аби згодом повернутися з необхідним для крадіжки знаряддям.
     Через кілька днів, прихопивши із собою рукавиці, сокиру та штикову лопату, молодик повернувся на вже розвідане місце. І хоча територія підприємства й охороняється цілодобово та за розмірами вона величезна. Від шафи для під'єднання електричних кабелів під напругою йшов товстий дріт, обмотаний ізоляцією. Припустивши, що в ньому є мідь, яку можна здати на металобрухт, зловмисник став викопувати його.
     Після проведеної роботи, молодик підставив силікатну цеглу, яку він знайшов неподалік, та, незважаючи на загрозу його життю та здоров'ю, перебив чотирьохжильний електричний мідний кабель, по якому поступала електроенергія до пилорами та інших робочих приміщень фабрики. Взявши "здобич", хлопець попрямував з місця події. Зупинившись поблизу чагарників, що знаходилися за територією фабрики та діставши ніж і рукавиці, він зрізав синтетичну ізоляцію, що знаходилася на кабелі. Потім склав отримані мідні дроти, вагою близько дев'яти кілограм, в заготовлений заздалегідь поліетиленовий мішок та попрямував прямісінько до пункту прийому металобрухту. На підході до останнього він і був затриманий працівниками міліції. 
     У міліції зловмисник вину у скоєнні крадіжки визнав повністю, оскільки усвідомлював, що речові докази не на його користь. Цього ж дня за цим фактом слідчі порушили кримінальну справу. Затриманий вже двічі був засуджений за вчинення крадіжок. Варто зазначити, що збиток нанесений підприємству становить майже 4 200 гривень, а от вигода, яку міг отримати хлопець в рази менша - близько 500 гривень.

Схожі статті